Management firmy

dusan ondrasek

Ing. Dušan Ondrášek

člen představenstva pověřený řízením výrobních a technických úseků

antonin kunes

Mgr. Antonín Kuneš, MBA

člen přestavenstva pověřený řízením obchodního a správního úseku

zbynek hamsik

Ing. Zbyněk Hamšík

výrobně - technický ředitel

pavel merinsky

Ing. Pavel Měřínský 

finanční ředitel

michal matejicek

Michal Matějíček

obchodní manažer

 
 

Společnost Strojírny Bohdalice, a.s.

má dlouholetou tradici při výrobě strojních zařízení, komponentů a ocelových konstrukcí pro široké spektrum průmyslových odvětví. Využívá svých zkušeností se zpracováním uhlíkových a nerezavějících ocelí a své dodávky uplatňuje na významných evropských a světových trzích. Základní strategií firmy je výroba vysoce kvalitních zařízení pro zpracovatelské firmy v potravinářském, strojírenském, metalurgickém, chemickém a farmaceutickém průmyslu.  Hlavní devizou firmy je technologická zkušenost a kvalita výroby.

Vyrábíme řadu špičkových vysoce produktivních strojů a zařízení pro zpracování a přípravu potravin, včetně manipulačních a skladovacích technologií. Naše dlouholetá praxe ve výrobě technologických celků, strojů a zařízení pro metalurgický a strojírenský průmysl, garantuje našim zákazníkům dodávku sofistikovaných svařovaných a montovaných celků určených jak pro chemicky agresivní prostředí, tak i do prostředí s vysokými teplotami. Zajišťujeme taktéž dodávky potřebného příslušenství pro dopravu, manipulaci a skladování.

Progresivní vývoj a výroba zařízení využívajících obnovitelné i alternativní zdroje energie, je díky výrobě koncentračních solárních systémů, Stirlingových motorů, termických solárních kolektorů, kompostérů, fermentorů a dalších zařízení příslibem budoucího rozvoje společnosti a vysoké spokojenosti našich zákazníků.

V současné době máme přibližně 90 kmenových zaměstnanců a usilujeme o získání dalších špičkových pracovníků. Naší snahou je modernizovat technologické procesy a budovat vnitřní strukturu tak, abychom svou kvalitou, flexibilitou a spolehlivostí uspokojili i ty nejnáročnější odběratele. Naším cílem je prezentovat se jako spolehlivý partner s dlouhodobým působením na tuzemském trhu i v zahraničí..

 

 

strobo-baner-small

ikona facebookikona instagramikona youtube

 

© 2015  Strojírny Bohdalice, a.s.

Kontakt
Strojírny Bohdalice, a.s., CZ683 41 Bohdalice 63 
tel.: +420 517 326611, email: info@strobo.cz